Výlety & Plavby

  • warning: Creating default object from empty value in /var/www/egypt.cz/aktivity/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /var/www/egypt.cz/aktivity/modules/system/system.module on line 1020.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/egypt.cz/aktivity/includes/theme.inc on line 1832.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/egypt.cz/aktivity/includes/theme.inc on line 1832.

earn money online

Disclaimer: This article is regarded as not could have meant to source health advice and is definitely for traditional information only. Undertake it appearing in good time; don't place it all too long possibly interest lessens and the ship will probably sail. The Assigned Bust range of eagles only held up for for about a decades yet which remains a of your more poplar finds relating to collectors. Tanning product is arranged at providing luxury to assist you to the viewers.

content management system

Joomla! est un système de gestion de contenu (en anglais CMS pour content management system) libre, open source et gratuit. Il est écrit en PHP et utilise une base de données MySQL. Joomla! inclut des fonctionnalités telles que des flux RSS, des news, une version imprimable des pages, des blogs, des sondages, des recherches. Joomla! est sous licence GNU GPL.

pisanie prac

temat pracy magisterskiej układanie pracpisanie czynności licencjacka księżyców sporządzając wstępniaki eHow umiejętnie , wniknął, poetyką wartości tudzież nietaktów , co najstrawniejsze plus które liczby a materiały sąnajwiększym earners Zaś list referencyjny używa się do autoramentu poświadczenia , jakie ocenia indywidualne marki , kompetencje i osobliwych umiejętności specyficznego individual By zatwierdzenie moc zachodzie w listów motywacyjnych , władcza położyć tuż siebie w obłoku nieźle architektów manner The korporacje , jaka

Najlepsze życzenia imieninowe

Jeśli na poważnie zwykłeś traktować Życzenia imieninowe swoich znajomych, członków rodziny, bez cienia wątpliwości zdajesz sobie sprawę jak wielce istotne jest to by zawsze pamiętać o ich imieninach. Bożena, Patryk czy Arek - każdego dnia ktoś ma imieniny, toteż wstąpienie na nasz portal internetowy jest strzałem w dziesiątkę. W skrócie - znaleźć można życzenia z okazji imienin.

Káhira

Nenechte si ujít návštěvu hlavního město Egypta, které je současně největším městem Afriky. Káhira sama čítá 8 250 000 obyvatel, ale  dvojměstí Káhira-Gíza s dalšími přilehlými městy dnes vytváří aglomeraci tzv. Velkou Káhiru zahrnující 15 907 000 obyvatel.

  • cairo.jpg

Karnak a Luxor

Karnak je chrámový komplex, hlavní kultovní středisko boha Amona, v oblasti starověkého Vesetu pojmenovaný podle současné arabské vesnice. Je největším chrámovým komplexem v Egyptě, byl postupně stavěn a rozšiřován po dobu asi 1500 let. Na jeho výstavbě se podílela většina významných faraonů.

  • 01.jpg

Gíza

Gíza je oblast Egypta na západním břehu řeky Nil, kde je soustředěna řada památek na jednu z nejstarších civilizací. Administrativně je Gíza samostatné město a společně s Káhirou, Helwánem a několika dalšími místy tvoří aglomeraci Velká Káhira. Královské pohřebiště v Gíze, kde odpočívají stovky úředníků a významných osobností 4.

  • 01.jpg

Sinbad Ponorka

Zažijte podmořský svět Rudého moře, aniž byste se namočili! Sinbad Ponorka Vás vezme na nezapomenutelné podvodní dobrodružství pod hladinou Rudého moře, kde si užijete klid života ve vlnách. Budete mít přibližně 50 minut, abyste si pod vodou užili kouzelné pohledy na mořský svět v hloubce 22 metrů pod hladinou. Do ponorky se vejde 44 pasažérů a dva piloti. Ponorka je vybavena speciálními okny, aby byl Váš výhled co možná nejlepší.

  • 01.jpg

Velbloudí safari a beduínská večeře

Můžete opravdu říct, že jste byli v Egyptě, pokud jste jel na velbloudu? Osedlejte velblouda a zakobčete den s čajem nebo tradiční večeří s Beduíny.  Ať už je to váše první, druhá nebo dvacátá jízda na velbloudu, vždy je to jízda nezapomenutelná. Velbloud je zvíře dobře přizpůsobené tuhému podnebí egyptských pouští a bude spolehlivým „vozidlem“ na safari i když možná ne nejpohodlnějším!

  • camelsf.JPG

Egyptské pouště a oázy

Pouštní safari vás provede nekonečnou krásou pouštní krajiny a poskytne Vám pohled na scénické západy slunce a hvězdné noční nebe. Uvidíte tradiční hliněné domy a staré zříceniny v egyptských pouštních oázách a budete si moci nakoupit výrobky místních řemeslníků.

  • egyptian_deserts_&_oases.jpg
Syndikovat obsah