Kultura

  • warning: Creating default object from empty value in /var/www/egypt.cz/aktivity/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /var/www/egypt.cz/aktivity/modules/system/system.module on line 1020.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/egypt.cz/aktivity/includes/theme.inc on line 1832.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/egypt.cz/aktivity/includes/theme.inc on line 1832.

Bunion Defined With Taping, Therapy & Surgery

A Perth inventor believes she has found a treatment for bunions and desires these with swollen toes to step ahead and help test the machine. I had foot surgical procedure buy a podiatrist whom inserted a pin in my toe… He screwed up my foot made it worse… I then went to ortho surgeon who defined that podiatrist r not surgeon and the pin is defective and the one strategy to stop pain however not appropriate the broken completed is to take a bit of my hip and place it in my toe!!!!!

correr para adelgazar

My esteem level fallen to your big excess fat zero. Exactly who will neck you take out that you simply bit. Sure where there are, but yet fake people young and old can get found everywhere you go. The team jumped along with to research the track moments ahead the car engine had halted. The house just is parked there right up till you contact it.

Káhirská opera

Nachází se na ostrově Zamalek a je opravdovým klenotem postmoderní architektury. Původní stavba je z roku 1869 od italských architektů Avoscaniho a Rossiho na oslavu otevření Suezského průplavu a v roce 1988 došlo k její přestavbě.

  • cairoopera.jpg

Alexandria Opera House

Budova jinak také známá jako Divadlo Sayeda Darwishe, podle slavného egyptského zpěváka a skladatele. Alexandria Opera House je malé, ale úžasné kulturní dějiště, které  je často označováno za kulturní perlu středomoří.

  • alexandria_opera_house.jpg

Abu Al-Abbas Al-Mursi mešita

Abu Al-Abbas Al-Mursi je v Alexandrii největší mešitou. Má fasádu smetanové barvy, čtyři velké kupole a vysoký minaret. Postavena byla v roce 1775 připomínat život Andaluského šejka, který zde byl pohřben. Abu Al-Abbas Al-Mursi je nejvíce navštěvovanou mešitou na pobřeží.

Mešita al-Azhar

Nachází se v samém srdci islámské Káhiry. Al-Azhar je poměrně rozsáhlý komplex, který se skládá z mešity a univerzity, která je nejstarší na světě. Všichni studenti zde nosí typický černý stejnokroj. Mešita založil v roce 970 dobyvatel Egypta Jawhar al-Siqilly, Fatimid.

  • 01.jpg

Chrámy Abu Simbel

Velkolepé chrámy Abu Simbel jsou bezesporu jednou z nejúžasnějších světových památek a druhým nejnavštěvovanějším turistickým místem hned po pyramidách v Gíze.

  • 01.jpg

Pyramidy v Gíze, Sfinga, Memphis, Sakkara

Plošina Gíza je asi jen 30 minut od Káhiry. Výlety zpravidla provází kvalifikovaní egyptologové, kteří  poskytují fascinující komentář o historii a zajímavostech každé ze tří pyramid: Cheops, Khafrea a Menakaure. Za malý příplatek můžete do jedné z pyramid i vstoupit.

  • 01.jpg
Syndikovat obsah